Tőzsdei elemző

Teljes munkaidő Portfolio szerkesztősége 1033 Budapest, Polgár utca 8-10.

A Portfolio csapatába pályakezdő vagy több év tapasztalattal rendelkező tőzsdei elemzőt keresünk.

Ha junior vagy, akkor hozd magaddal a tőkepiacok iránti érdeklődésedet és lelkesedésedet, mi pedig szívesen megtanítjuk neked a szakma csínját-bínját, örömmel nyújtunk neked izgalmas szakmai perspektívát a következő években. Nem fogsz unatkozni.
Ha szenior vagy, akkor hozd magaddal a fundamentális és technikai elemzésben megszerzett tudást, és kamatoztasd nálunk. Fontos, hogy ne csak a munka elemzés részében legyél jó, de legyen benned a vágy, hogy minél több olvasónkkal is megoszd, amit az izgalmas tőzsdei sztorikról megtudtál.

Munkakör

  • Tőkepiaci sztorik megírása
  • Piaci események kommentálása
  • Vállalati és szektorelemzések készítése
  • Hazai és külföldi befektetési sztorik felkutatása a részvény-, nyersanyag- vagy akár a kriptovaluta-piacokon
  • Szakmai interjúk készítése

Elvárások

  • Részvények fundamentális elemzésének elméleti ismerete
  • Tőkepiacok iránti nyitottság
  • Dinamikus, gyors, önálló munkavégzési képesség
  • Jó íráskészség
  • Biztos angol nyelvtudás
  • Word, Excel, internet felhasználói szintű ismerete
  • Tőzsdei kereskedési tapasztalat előnyt jelent

Juttatások

  • Szakmai elismerés a Portfolio csapatának tagjaként
  • Attraktív bérezési struktúra
  • További szakmai fejlődés támogatása

Munkavégzés helye

  • Alap esetben a Portfolio szerkesztősége (1033, Budapest, Polgár u. 8-10.), de részben otthoni munkavégzésre is van lehetőség

Munkavégzés ideje

  • Teljes munkaidő

Két file (Word, vagy PDF) feltöltése engedélyezett, melyek együttes mérete maximum 500 Kb. Több file kijelölése a Ctrl gomb segítségével lehetséges.