Gazdasági elemző-műsorvezetőt keres podcast területre a Portfolio

Teljes munkaidő Budapest 1033 Budapest, Polgár utca 8-10.

Gazdasági elemző-műsorvezető munkakörbe keressük új kollégánkat, aki részt venne piacvezető gazdasági tematikájú podcastjeink elkészítésében.

Milyen feladataid lesznek nálunk?

  • Podcastekhez tartozó koncepciók, témák azonosítása, kidolgozása
  • Interjúalanyok kiválasztása
  • Interjúk elkészítése
  • Adások szerkesztése
  • Az adásokhoz tartozó promóciós anyagok, cikkek megírása
  • Részvétel új formátumok kidolgozásában
  • Egyéb, podcastekhez kapcsolódó feladatok ellátása

Milyen profilú kollégát keresünk?

  • Szeretne gazdasági podcastek gyártásában műsorvezetőként, szerkesztőként közreműködni
  • Vannak saját, megvalósításra váró ötletei
  • Aktívan, folyamatosan követi a főbb gazdasági, politikai híreket
  • Aktív gazdasági tudással rendelkezik
  • Érdeklik a gazdasági-politikai folyamatok
  • Rendelkezik 2-3 év releváns tapasztalattal gazdasági újságírói, elemzői vagy más, gazdasági folyamatokkal kapcsolatos munkakörben
  • Érti a főbb gazdasági-politikai folyamatokat, gyorsan szintetizál, meglátja az összefüggéseket
  • Fontosnak tartja, hogy egy független szerkesztőségben dolgozhat
  • Szeret fejldőni, bírja a kritikát, szeret visszajelzést adni
  • Csapatjátékos
  • Terhelhető

Mik várnak az új kollégára?

  • Valós hatással rendelkező, toplistás podcastek kifejlesztésén és gyártásán dolgozhat
  • Érdemi tanulási és fejlődési lehetőség
  • Erős szakmai támogatás
  • Anyagi megbecsülés
  • Home office lehetőség
  • Jó munkahelyi légkör
  • Széles körű szakmai autonómia
  • Magas presztízsű munka Magyarország egyik legstabilabb médiapiaci cégcsoportjánál

Két file (Word, vagy PDF) feltöltése engedélyezett, melyek együttes mérete maximum 500 Kb. Több file kijelölése a Ctrl gomb segítségével lehetséges.