Kapcsolat

+36 (1) 472 2099  | sales@portfolio.hu

KERESKEDELMI OSZTÁLY

A Portfolio Csoport kereskedelmi osztályaként számunkra elsődleges szempont, hogy ügyfeleinknek, partnereinknek, akik friss, minőségi tartalmainkat fogyasztják, professzionális kommunikációs megoldásokat is szolgáltassunk, legyen szó akár vállalati kommunikációs céljaik eléréséről, akár prémium ügyfélkörük megszólításáról.

Takács Sándor

kereskedelmi igazgató

Telefon: +36 30 650 9832
Email: takacs@portfolio.hu

Macskássy Ádám

Key account sales partner

Telefon: +36 70 330 7869
Email: macskassy.adam@portfolio.hu

Nagy Szonja

Key account sales partner

Telefon: +36 30 536 5951
Email: nagy.szonja@portfolio.hu

Schultz Zoltán

Key account sales partner

Telefon: +36 20 319 9024
Email: schultz@portfolio.hu

Klenyán Ági

senior key account manager

Telefon: +36 20 469 2314
Email: klenyan@portfolio.hu

Veégh Tünde

Key account sales partner

Telefon: +36 30 242 2033
Email: veegh.tunde@portfolio.hu

Lippai Judit

Key account sales partner

Telefon: +36 30 311 8702
Email: lippai.judit@portfolio.hu

Vig István

Senior key account manager

Telefon: +36 20 414 8578
Email: vig.istvan@portfolio.hu

Kocsán Petra

Sales Project Manager

Telefon: +36 30 734 4017
Email: kocsan.petra@portfolio.hu

Kiss Csilla

Key account sales partner

Telefon: +36 20 287 3256
Email: kiss.csilla@portfolio.hu

Mihály Péter

Key account sales partner

Telefon: +36 70 544 0164
Email: mihaly.peter@portfolio.hu

Kollár András

Key account sales partner

Telefon: +36 30 650 9829
Email: kollar.andras@portfolio.hu

KAMPÁNYMENEDZSMENT CSOPORT

Barna Kata

Sales support csoportvezető, médiaelemző

Telefon: +36-1-646-4361
Email: barna.kata@portfolio.hu

Gombos-Nagy Anita

Kampánymenedzser

Telefon: +36-1-770-7379
Email: nagy.anita@portfolio.hu

Kozma Krisztina

Kampánymenedzser

Telefon: +36-1-327-4087
Email: kozma.krisztina@portfolio.hu

Böszörményi Barbara

Kampánymenedzser

Telefon: +36-1-327-4087
Email: boszormenyi.barbara@portfolio.hu