Kapcsolat

+36 (1) 472 2099  | sales@portfolio.hu

KERESKEDELMI OSZTÁLY

A Portfolio Csoport kereskedelmi osztályaként számunkra elsődleges szempont, hogy ügyfeleinknek, partnereinknek, akik friss, minőségi tartalmainkat fogyasztják, professzionális kommunikációs megoldásokat is szolgáltassunk, legyen szó akár vállalati kommunikációs céljaik eléréséről, akár prémium ügyfélkörük megszólításáról.

Takács Sándor

kereskedelmi igazgató

Telefon: +36 30 650 9832
Email: takacs@portfolio.hu

Lippai Judit

key account manager

Telefon: +36 30 311 8702
Email: lippai.judit@portfolio.hu

Pisont Klaudia

Projektmenedzser

Telefon: +36 20 946 3411
Email: pisont.klaudia@portfolio.hu

Macskássy Ádám

key account manager

Telefon: +36 70 330 7869
Email: macskassy.adam@portfolio.hu

Bessenyei-Henter Sarolta

Junior sales manager

Telefon: +36 20 259 4932
Email: henter.sarolta@portfolio.hu

Schultz Zoltán

key account manager

Telefon: +36 20 319 9024
Email: schultz@portfolio.hu

Kollár András

Key Account Manager

Telefon: +36 30 650 9829
Email: kollar.andras@portfolio.hu

Kiss Csilla

key account manager

Telefon: +36 20 287 3256
Email: kiss.csilla@portfolio.hu

Bacsa Attila

senior key account manager

Telefon: +36 30 650 9833
Email: bacsa@portfolio.hu

Klenyán Ági

senior key account manager

Telefon: +36 20 469 2314
Email: klenyan@portfolio.hu

Mihály Péter

Senior Sales Manager

Telefon: +36 70 544 0164
Email: mihaly.peter@portfolio.hu

KAMPÁNYMENEDZSMENT CSOPORT

Barna Kata

Sales support csoportvezető, médiaelemző

Telefon: +36-1-646-4361
Email: barna.kata@portfolio.hu

Gombos-Nagy Anita

Kampánymenedzser

Telefon: +36-1-770-7379
Email: nagy.anita@portfolio.hu

Kozma Krisztina

Kampánymenedzser

Telefon: +36-1-327-4087
Email: kozma.krisztina@portfolio.hu

Hollósy Viktória

Junior kampánymenedzser

Telefon: +36-1-472-2094
Email: hollosy.viktoria@portfolio.hu

© 2020 Portfolio Csoport | Joginyilatkozat | Adatkezelési szabályzat | ÁSZF | Pályázatok